mapa strony kontakt zaloguj
wiadomości / Badania ankietowe nauczycieli przedmiotów matematyczno-przyrodniczych szkół ponadgimnazjalnych, gimnazjów i podstawowych
2010-10-08

Badania ankietowe nauczycieli przedmiotów matematyczno-przyrodniczych szkół ponadgimnazjalnych, gimnazjów i podstawowych

W ramach badań prowadzonych w projekcie „Projekt Ekologia – innowacyjny, interdyscyplinarny program nauczania przedmiotów matematyczno-przyrodniczych metodą projektu” zwracamy się do nauczycieli matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i przyrody o udział w naszych badaniach. Chętnych prosimy o przesłanie maila na info@innowacyjnyekolog.pl z podaniem jakiego przedmiotu jest Pani/Pan nauczycielem – wyślemy odpowiednią ankietę.

Ankiety dotyczą diagnozy problemów w nauczaniu przedmiotów matematyczno-przyrodniczych, a ich wyniki i opracowane analizy, pozwolą zaprojektować działania edukacyjne, które zwiększą zainteresowanie uczniów naukami ścisłymi.

Do wszystkich szkół, które zadeklarowały uczestnictwo w badaniach ankietowych, zostały wysłane odpowiednie ankiety. Dziękujemy szkołom za życzliwe podejście i okazane zainteresowanie naszym Projektem.