mapa strony kontakt zaloguj
wiadomości / Uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych wypowiadają się w ankiecie na temat nauczania przedmiotów matematyczno-przyrodniczych.
2010-09-22

Uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych wypowiadają się w ankiecie na temat nauczania przedmiotów matematyczno-przyrodniczych.

W ramach aktualnych działań w projekcie prowadzone są badania ankietowe uczniów ostatnich klas poszczególnych typów szkół. Uczniowie wypowiadają się na temat swoich ulubionych przedmiotów oraz tych przedmiotów, za którymi nie przepadają. Kwestionariusze ankiet zawierają również pytania o metody nauczania stosowane przez nauczycieli przedmiotów matematyczno – przyrodniczych oraz preferencje uczniów w tym zakresie. Wyniki badań ankietowych posłużą między innymi udoskonaleniu sposobu, w jaki prowadzone są lekcje z różnych przedmiotów. Ankietowanie potrwa do końca września. Dziękujemy wszystkim szkołom, które zgłosiły chęć udziału w badaniach ankietowych uczniów i pomogły w zorganizowaniu tych badań w swoich placówkach.